O firmie

o firmie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości produktów kostki brukowej oraz innych materiałów do budowy i aranżacji przestrzeni zewnętrznych. Nasza oferta obejmuje płyty tarasowe, płyty ogrodowe, kostkę brukową, płyty brukowe, stopnie betonowe, palisady betonowe, panele dekoracyjne, obrzeża betonowe, oporniki dekoracyjne oraz donice ogrodowe.

Współpracujemy z wiodącymi producentami kostki brukowej w Polsce, takimi jak Bruk-bet, Drogbruk, Infrabet, Vestone Musso oraz Jadar. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom dostęp do szerokiej gamy produktów najwyższej jakości. Oferujemy również usługi brukarskie oraz usługi koparko-ładowarką oraz minikoparką.

Nasza firma posiada również wieloletnie doświadczonych w budowie tarasów ogrodowych oraz transportem materiałów budowlanych do klienta.
Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich produktów do Twojego projektu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, aby poznać naszą ofertę i zasięgnąć ekspertów.